Info

Mul on rõõm Sind siin kohata. Siia on kogutud minu ja armsate koostöös loodud mälestused. Ütlen armsad, sest see esindab inimesi, kes on usaldanud mind jäädvustama kauneid hetki oma elust. Iga inimene on eriline ja kogu protsessi märksõnadeks olgu kirg ja armastus elu ja fotograafia vastu. Kirjuta mulle, anna teada, mis Sind huvitaks ja loome koos midagi head.

WHEREVER WE CARE TO

WANDER

Paketid

THE LOVELY

Kuni 1h kestev portreesessioon sisaldab 30 hoolikalt valitud ning järeltöödeldud digitaalselt pilti.

hind 185eur

THE WONDERFUL

Kuni 2h kestev portreesessioon, mis sobib suuremale perele ning sisaldab 50 hoolikalt valitud ja töödeldud digitaalset pilti. 

hind 225eur

THE AMAZING

Pildistamine Sinu kodus, kestvusega kuni 2,5h. Sisaldab 100 hoolikalt valitud ning töödeldud digitaalset pilti. 

Hind 275eur

Lisainformatsioon

Millal pildid valmis saavad ja kuidas need kätte saab?

Kuna piltide väljavalimine ning töötlus on sama oluline protsess kui pildistamine, siis selle asjaga ei saa, ega tohi kiirustada. Tavaliselt läheb ühe galerii valmimiseks umbes 2 nädalat, siis juunist oktoobrini võib see aeg olla kuni 4 nädalat. Valmis piltidest valmib veebigalerii ning saadan ka digitaalsed pildid allalaadimiseks  meilile.

Kui ma leidnud siit sobivat pildistamisepaketti?

Olen siia pannud välja populaarsemad, aga kui Sind huvitab näiteks vastsündinu pildistamine, pulma pildistamine või mõne muu ürituse jäädvustamine, küsi julgelt.

kas ma saan ka valikust välja jäänud pildid?

Võid olla kindel, et veebigaleriisse tulevad kõik õnnestunud pildid ning Sulle jääb võimalus välja valida vaid parimad. Kui sooviksid rohkem pilte, kui on paketis, siis saab alati neid juurde osta. Kogu info tuleb kaasa veebigaleriiga.

PILDISTAN ÜLE KOGU EESTI NING KA VÄLISMAAL. KOHALETULEMISE TASU KOKKULEPPEL

Menu